Intro

Konsultanci & Agencja Internetowa Premium

Strony, które pracują dla Ciebie

Przejdźmy razem przez pragmatyczny proces tworzenia strony internetowej.
Zmniejsz ryzyko finansowe i miej stronę internetową, która osiąga Twoje cele.

Korzyści

Pomagamy w dokonaniu właściwych decyzji

Przetestowany proces

Przejdź spokojnie przez proces tworzenia nowej strony internetowej. Działamy zgodnie z klasyczną metodologią czterech etapów: odkrywania, prototypowania, budowania i optymalizacji po uruchomieniu.

Wczesne prototypy

Zachowaj kontrolę nad swoim projektem od samego początku. Dostarczamy użyteczne modele już na etapie prototypowania.

Minimalne ryzyko finansowe

Chaos&Cosmos Premium Web Agency zmniejsza ryzyko przedsięwzięcia, dzieląc proces na 4 etapy. Płacisz na końcu każdego z nich. Masz prawo do rezygnacji w dowolnym momencie.

Dedykowany konsultant

Ułatw sobie pracę i skontaktuj się z jedną osobą podczas tworzenia strony. Nasz konsultant będzie Ci towarzyszył przez wszystkie etapy współpracy z nami.

Testy użyteczności

Zdobądź wiedzę o swojej witrynie i jej użytkownikach. Podejmuj mądre decyzje na podstawie danych, a nie zgadywania.

Wsparcie po uruchomieniu

Wykorzystaj w pełni swoją nową stronę internetową. Dzięki naszemu wsparciu po uruchomieniu weryfikujemy wstępne założenia i modyfikujemy stronę tak, aby była jeszcze bardziej wydajna.

Nasz proces

W 4 krokach do Twojej
wydajnej strony internetowej

Zostaniesz poprowadzony przez czteroetapowy proces tworzenia witryny. Przejdziemy przez fazę
odkrywania, rozwoju, budowania i optymalizacji. Każdy krok jest samowystarczalny i definiuje następny.

Odkrywanie

Analizujemy i definiujemy podstawowe KPI (Key Performance Indicators) Twojej nowej strony internetowej. Planujemy pożądane rezultaty.

Prototypowanie

Tworzymy treści i interaktywną strukturę gotową do wstępnych testów UX.

Budowa

Dodajemy wszystkie funkcjonalności, aby stworzyć w pełni funkcjonalną stronę internetową.

Optymalizacja po uruchomieniu

Testujemy wydajność, interakcje użytkowników i KPI. Zastosuj niezbędne zmiany, aby osiągnąć zaplanowane rezultaty.

Strony internetowe, które pracują dla Ciebie i naszej planety!

Usługi

Dodatkowe możliwości

Analiza konkurencji

Trudno porównywać się z innymi. Chaos&Cosmos Premium Web Agency spojrzy na Twój biznes z perspektywy konkurencji i zbada, co inni robią inaczej.

Księga znaku

Księga znaku opisuje cechy Twojej firmy lub instytucji. Pomaga prowadzić spójną komunikację z klientami. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz go zamówić podczas realizacji swojej strony internetowej.

Tworzenie treści

Czasami wiesz, co napisać, ale nie wiesz jak. Treść tekstową zbudujemy na podstawie dostarczonych przez Ciebie faktów, mając na uwadze SEO.

Zgodność z WCAG

Miej dostęp do jak największej liczby odbiorców. Tworzymy dostępne strony internetowe zgodne z WCAG.

Logotypy

Logo to ważny element budujący charakter Twojej marki. Specjalizujemy się w ostrych, minimalistycznych znakach, rozpoznawalnych zarówno w przestrzeni wirtualnej, jak i rzeczywistej.

Fotografia produktowa

Nie musisz szukać innego wykonawcy. Zamów zdjęcie produktowe w naszym studio, zgodne z estetyką Twojej marki.

Przykład księgi znaku

Twoja marka może również posiadać księgę znaku, która pomoże jej w utrzymaniu spójnej komunikacji w każdym z mediów. Pozwól swoim pracownikom i kontrahentom korzystać z tych samych standardów, które wyznacza kompletna księga znaku.

Ceny

Ryzyko zredukowane do minimum

Zmniejszamy ryzyko przedsięwzięcia, dzieląc proces na 4 etapy. Płacisz na końcu każdego z nich. Masz prawo do rezygnacji w dowolnym momencie.

To Ty decydujesz

Pierwszy etap to tylko 10% budżetu i trwa do 4 tygodni. Będziesz miał czas na podjęcie decyzji, czy chcesz kontynuować projekt, czy zrezygnować.

Znasz Twój budżet

Zwykle pracujemy nad projektami o wartości powyżej 5000 EUR.

Tak, możesz zapłacić mniej

Jeśli Twój budżet jest mniejszy niż 5000 EUR, nadal możemy współpracować. Będziesz musiał po prostu inaczej przygotować się do projektu. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać szczegółowe informacje.

Rozwiązania

Pomagamy…

Dużym firmom zarządzać złożonymi serwisami internetowymi

Firmy muszą pogodzić oczekiwania różnych działów i decydentów. Pośredniczymy i współpracujemy z każdą grupą, w celu wypracowania racjonalnych rozwiązań opartych na policzalnych KPI.

Startupo wdrożyć funkcjonalne MVP

Startupy z ograniczonymi zasobami nie mogą czekać na uruchomienie produktu. Chaos&Cosmos Premium Web Agency przygotowuje w krótkim czasie estetyczne i funkcjonalne MVP.

Właścicielom sklepów lepiej poznać swoich klientów

Wdrażamy narzędzia analityczne do testowania serwisu na każdym etapie jego tworzenia i działania. Przeprowadzaj testy użyteczności i doświadczeń użytkowników zarówno ze sztuczną inteligencją, jak i oddychającymi żywymi ludźmi.

Organizacjom pozarządowym wyróżnić się na tle konkurencji

Działacze społeczni są bardziej zaangażowani w zmienianie świata niż w analizę rynku. Odkryj niewykorzystane sposoby budowania rozpoznawalności marki i zwiększania przychodów od darczyńców.

Osobom bez umiejętności technicznych łatwo publikować treści

Zapracowani twórcy treści chcą publikować łatwo i szybko. Chaos&Cosmos Premium Web Agency dobiera odpowiednie systemy publikacji i zarządzania treścią (CMS).

Nasi klienci

Oni już zdecydowali

 • Loïc Druenne

  Minority Rights Group International

  „Kosma developed a beautiful website for us two years ago. The design, user experience and general architecture of the website are great. Recently, as we were experiencing server issues, Kosma generously stepped in to help, despite her contract having ended. The website got fixed in no time. Definitely recommended!”
 • Ewa Rumińska

  Fundacja Albatros

  „Chaos&Cosmos team: wrażliwi na piękno, kochający zwierzęta, niekonwencjonalni i oryginalni w swoich koncepcjach artystycznych, z wielką wyobraźnią i smakiem, odważni i zaangażowani, słowni i rzetelni…”
 • Justyna Janik

  Arts & Cultural Studies Review
  Uniwersytet Jagielloński

  „Zależało nam na tym, by strona miała profesjonalny i przejrzysty charakter (…). Tematyka publikowanych u nas artykułów jest bardzo różnorodna, więc znalezienie odpowiedniej formy nie było łatwe. Kosma Kurłowicz poradził sobie jednak bardzo dobrze z tym zadaniem, łącząc wszystkie elementy, na których nam zależało.”
 • Magdalena Pałka

  Instytut Kultury Miejskiej
  w Gdańsku

  „Dziękujemy za świetną współpracę! Kosma Kurłowicz z zespołem przygotowali nam stronę jednego z naszych projektów badawczych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektu końcowego, Kosma jest bardzo rzeczowy, konkretny i kontaktowy. Polecamy :)”
 • Anita Deskiewicz

  Interior

  „Aby projektować graficznie materiały dotyczące społecznie wrażliwych problemów, trzeba mieć wrażliwość. (…) bo w przeciwnym razie łatwo popaść w banał i pretensjonalność. Kosma (…) w lot chwyta ukryte sensy, nadaje treść z pozoru nieistotnym znaczeniom, odkrywa ją tam, gdzie słowo lub obraz nie wystarcza. Sprawia, że za pomocą graficznych technik to co nienazwane, wybrzmiewa, krzyczy a czasem olśniewa.”

Porozmawiajmy!

Umów się na bezpośrednią rozmowę. Zarezerwuj bezpłatne 30-minutowe spotkanie w Calendly.